| Shto a întrebat:

Stie careva niste jocuri ce ma pot juca cu cineva de pe alt PC?

4 răspunsuri:
| Dienuttza a răspuns:

Intai trebuie sa ai un program anume in care sa vezi ecranu celuilant!happy Si pe urma jocurile nu sunt problema!

| Azurry a răspuns:

Se numesc jocuri multiplayer, şi se găsesc peste tot pe internet.

| Shto explică (pentru Azurry):

Am un prieten si as vrea sa ma joc cu el, el fiind pe alt calculator...

| Azurry a răspuns (pentru Shto):

Aham. Cel mai popular joc este Fo2, adică fifa online 2. Se downloadează de pe internet. Şi eu îl am downloadat, dar nu mă joc.