| gabryel a întrebat:

Stie cineva cum pot scoate banul de pe un server de Counter-Strike 1.6? Nu ma luati cu programul ala unban ca nu merge si serverul respectiv nu are o rubrica pentru reclamatii la adresa adminilor si nu stiu ce sa fac pentru ca am jucat corect. Deci cum scap de ban pe server?

50 răspunsuri:
| Anonim_5535 a răspuns:

Counter-Strike 1. 6
(Deomodat.)

| yoyoyoyoyoyo a răspuns (pentru Anonim_5535):

Sa mori u tampitule

| calin_8208 a răspuns:

Mah omule...cand dai search sunt o mie si 100 de servere de ales. ce iti trebuie tie sa joci numa pe ala? dar daca tot vrei sati scoti banu' de pe server contacteaza un admin al serverului prin id de mess sau ceva si roaga-l sa til scoata si ii zici ca daca te prinde trisand sa-ti dea bann ip.bafta

| flavius2010 a răspuns:

Daca ai clicknet opreset modemul de la buton sau scoate-l din priza si baga-l iar. funda

| Totti a răspuns:

Numai un admin de pe serverul respectiv poate sa-ti scoata banu`.

| alexpuya27 a răspuns:

Cati idioti au putut raspunde la misto! Ba se mai gaseste un admin handicapat care stie sa dea ban dar nu stie sa il scoata.Pt. acesti admini le trasmit sa lase cs-ul si sa se duca naibi la scoala sa invete sa scrie ca sunt niste semianalfabeti.Ba astia care zic ca sunt 100 de servere voi sunteti tampiti? Ai rank 1, 2, 3 de exemplu si ai jucat luni la rand ce faci dupa aia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie la google download un ban si aiti da asa am facut si eu si imi scot banu de fiecare data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu schimba windovsu si o sa te ajute. Pe mina ma ajutat >

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu am patit la fel ca tine!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iei un leu, iesi din casa si il tii in gura facand CUCURIGU ca GAINA... But codat ce esti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am primit ban pe cs nedrept cine ma ajuta si pe mine nu-mi merge cs imi mege in reluare si am nume de sunt un mare distrusworried

| Ghinea_Alin_1998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai primit DESTROY nu ban, reinstaleaza cs si nu mai joca cu cod!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este programa unban, si acolo pui ip de la server si pui unban apesi si gata nu mai ai ban. eu asa mil skot banul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

F

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra dupa alt calculator pe acelasi servar si roagal frumos pe admin sa-ti scoata banu sa ai la tine ip tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa scoti banul pe un sv fara sa ceri la admin reformateaza calculatoru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scapi cu unban admin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai ce sa faci in cazul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mane da rr la modem daca ai si astepta pana se aprind beculetele si gat intra pe sv ban scoshappy

| alex0507 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-as da o bere daca m-as intalnicu tine. bravo nota 10. a mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere adminului pe site sa til scoata... dar daca ai jucat ci cit putin probabil ca o sa til scoata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa scapi de ban deyinstaleaza cs si instaleazal din nou dar schimba numele deoarece o sa te recunoasca si o sa-ti dea ban din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu azi am luat ban l-am mai luat ieri da mi-a schimbatnumele si a trcut da acum nu pot intra pe niciun server

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate am si eu o intrebare am admins pe servaru meu si i-am dan ban la unu si nu stiu cum sai scot banu va rog dati-mi un raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io sunt admins si nu stiu cu sa scod bannuri_le pe care le-am dat cum le scot?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am admins pe un servar si nu stiu sa scot banuri_le pe care le-am dat cum scot banu ce l-am dat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de tampiti pot fii unii frate!
Cum ma sa scoata bateria si nu mai are ban? Banul se da pe ip de la net doar nu iti baneaza RAM sau HDD sau ce mai aveti voi in cap.Imposibil sa primesti ban la CS pe un ip al unui PC.
Daca ai clicknet scoate modemul din priza si baga-l inapoi dupa 1-2 sec.
Alt retard cica sunt mii de servere, daca omu' are rank 1 sa zic pe sv ala si joaca de N zile dc sa caute altul?!
Downloadeaza Csdos
CUM SE FOLOSESTE
Dupa ce ai downloadat CSDOS. ZIP, dai click dreapta pe arhiva - extract tu csdos.
Copiezi foloderul in C:.
Cum pornim exploitul :
Start->Run->Cmd
cd C:csdos
csdos ipserver 27015
Dai "set" scrii ip de la sv pe care ai luat ban.
Dai acolo la cum ai luat ban:
1.Ban pe minute dai "walhala"
2.Pt ban permanent dai insomine.
3.pentru banip dai xtra

| Nane a răspuns:

Nu stiu de ce mai raspund toti tampitii si toti ratatii daca nu au un raspuns concret! un prost zice ca e demodat, alt prost(mai prost ca primul) zice ca sunt mai multe servere etc...

| rem1x70 a răspuns:

Terminati ma frate cu raspunsurile de genul asta ca voi stiti totul frate daca nu va intereseaza nu raspundeti in ***... hia ca iti zic eu cum trebuie facut: in caz ca ai IP Dinamic trebuie sa opresti sa sa repornesti netulbig grin. ce este un ip dinamic? adica daca opresti si repornesti netul ip-ul se schimbabig grin

| Vasile_Petrut_Catalin_1996 a răspuns:

Frate deci sa-ti spun o chestie nu-i mare **** ca sa scoti un unban permanent sa te invat o chestie deci sa zc ai BAN permanent deschide consola la sv si scrie asa commentator xc03335162 si papa ban sper ca am fost de mare ajutor am vrut sa ajut pentru ca si eu am patit-o si stiu cum eee

| Vasile_Petrut_Catalin_1996 a răspuns:

Frate deci sa-ti spun o chestie nu-i mare chestie ca sa scoti un unban permanent sa te invat o chestie deci sa zicem ai BAN permanent deschide consola la server si scrie asa commentator xc03335162 si papa ban sper ca am fost de mare ajutor am vrut sa ajut pentru ca si eu am patit-o si stiu cum eee

| GhostKnight a răspuns:

Stefna esti proasta ca dracu

| CazyLoop a răspuns:

Bai frate eu am luat ban si am luat ban pe ip de obicei stiam ca maine zi puteam sa intru iar dar maine vad ca nu mere:O dar nici metoda cu program unban nu merge.big grin