| BloomyxD a întrebat:

Ştie cineva dacă unul din actorii principali din The Vampire Diaries [ Ian, Nina sau Paul ] a fost vreodată în Romania?

P.S : se scuză categoria.

8 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Actorii astia sunt din alt serial, nu din : The Vampire Diaries! laughing)))))

| BloomyxD explică (pentru lpavel):

Nu-i adevărat. Urmăresc TVD, caută tu şi documentează-te că Ian Somerhalder, Nina Dobrev şi Paul Wesley sunt personajele principale. Dacă nu urmăreşti nu comenta aiurea...

| ionut1134 a răspuns:

Nu nau fost niciodata

| AnnaMariaaa a răspuns (pentru lpavel):

Sunt chiar din The vampire diarieswinking

| AnnaMariaaa a răspuns:

Din pacate n-au fost si nici nu cred ca vor veni prea curand...

| BloomyxD explică (pentru AnnaMariaaa):

Am înţeles că Ian a fost în 2006 pentru că filmul "Pulse" în care a jucat s-a filmat în România. dar pe vremea aia nici nu auzisem de el. laughing

| AnnaMariaaa a răspuns (pentru BloomyxD):

Iti spun sigur ca n-a fost laughing singurele momente cand a auzit de Romania a fost cand a luat legatura cu organizatia ISF din Romania, in rest nu a fost niciodata.

| Irenné_Irré_1997 a răspuns:

Da, a fost Nina Dobrev, a dat si un interviu in care vorbea despre România. Din câte stiti ea s a nascut in Bulgaria, evident ca si a vizitat vecinii.