| otydeya a întrebat:

Stie cineva de unde pot sa descarc un driver wireless pentru modelul Dell lbl p/n 6p326a02? am cautat o gramada si nu am cd`ul cu drivere pentru el, dau funda daca puteti sa-mi dati un link happy

Răspuns Câştigător
| Spaz472 a răspuns:

Http://www.dell.com/support/drivers/us/en/04/driverdetails?driverid=R155386 Here you go! Asta ar trebui sa fie daca nu astept raspuns dar sigur asta e! Succes!

4 răspunsuri:
| Spaz472 a răspuns:

Ce windows ai?

| otydeya explică (pentru Spaz472):

Xp

| otydeya explică:

(am winows xp)

| Spaz472 a răspuns:

Nu voi mai putea intra in seara asta deci in caz ca nu e bun cauta pe google asa : Wireless lan driver Dell for windows xp download "