| zbacon a întrebat:

Stie cineva licee din Bucuresti in care sunt metalheads/roackeri? Am in prin plan Tonitza dar daca nu ajung acolo as vrea sa fiu intr-un liceu cu cat mai putini bombardieri si copii de bani gata.Am auzit ca poate or fi in Alexandru Ioan Cuza dar nu stiu ce sa mai zic.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ii gasesti la la liceel proaste, ca la cele de arta ca Tonitza nu gasesti metalisti sau rocheri.

| Karlson a răspuns (pentru Violleta2022):

Esti foarte inteligenta, nu pot sa mint.

| Violettaeurata a răspuns (pentru Violleta2022):

Draga mea frumoasa Violetta. Esti cam proasta pentru ca vorbesti ca una. Taci in *** din gura ca nu esti in stare de nimic si pierzi ziua pe TPU in loc sa lucrezi ca un om normal. Vrei sa mori virgina?