| dienutza21 a întrebat:

Stiti vreo dieta? Vreau sa slabesc cateva kg dar nu stiu nici o dieta am sub 18 ani si nu pot sa iau pastile.Va rog ajutati-ma dau fundita.

Răspuns Câştigător
| birku a răspuns:

Tine dieta disociata.mananci o zi fructe, o zi legume, o zi iaurturi/lactate si o zi carne.si tot repeti asa pana ajungi la greutatea pe care o vrei. aa.si alimentele se pot consuma in orice cantitate happy succes

3 răspunsuri:
| nimenialtudecatunanonim a răspuns:

Cateva trucuri de slabit:
nu manca dupa ora 7 ,
mananca mult dimineata
fructe si legume in loc de dulciuri
si fa sport o ora pe zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://dietapentrutine.blogspot.com

| corali a răspuns:

Buna!
trebuie sa mananci:fructe, legume, lactate, o zi carne. repeta asa pana cand ajungi la greutatea deorita.
Atentie:Fara dulciuri!
Fa mult sport zilnic!