| catanutza93 a întrebat:

Sugerati-mi niste manele noi..plsssss...funda

8 răspunsuri:
| aGnY a răspuns:

:O un cocalar care scrie corecthappy.e ca si cum ai spune avion cu vaslehappy. apropo DATI FOC

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Manele?:)) Hai că-ți ofer eu "una". Surpriză!
http://www.youtube.com/watch?v=HT6IFirQNLk&feature=related
Mai vreeei?

| Titanos a răspuns:

Fuego feat. Gutza -Mi-au furat dusmanii bradu

| TheAce a răspuns:

Nu am sa-ti sugerez vreo manea. In schimb, am sa-ti sugerez sa te culturalizezi (ar cam fi cazul nu crezi?:) ), sa citesti (mai multe) carti si sa incepi sa asculti MUZICA, nu poloare fonica. Poti incepe de aici, imi multumesti mai tarziu:
http://www.youtube.com/watch?v=Tj75Arhq5ho

| Adry05 a răspuns (pentru TheAce):

Da ce ai tu cu ea? E problema ei ce ascultă şi dacă nu aveai ce să-i dai trebuia pur şi simplu să ocoleşti întrebarea.

| TheAce a răspuns (pentru Adry05):

Scopul meu pe acest site e acela de a ajuta tinerii si de a le oferi o alta perspectiva. Ma doare cand vad ca lipsa de cultura e in floare inca in mediul juvenil romanesc dar tine de mine sa schimb asta.

| Adry05 a răspuns (pentru TheAce):

Bine, dar crezi că ea va ţine cont de părerea ta?

| TheAce a răspuns (pentru Adry05):

E de datoria mea sa incerc. Acum stii cum e, cu peretii nu se poate vorbi dar eu nu o socotesc pe ea un perete. Tinerii sunt ca niste bureti, absorb totul foarte repede. E important insa sa stii ce sa scurgi si ce sa retii. Let's hope for the best.