| Teodoraaaa96 a întrebat:

Sunt bune genoflexiunile la fete pentru subtierea picioarelor? happy

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, sunt bune insa gasesti pe internet alte exerciti care te pot ajuta. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru jimmiesrustled):

Cred ca ai tras tu concluzii proaste.

muschii cresc ( sau scad ) in functie de proteinele si carbohidratii pe care ii consumi in paralel cu exercitiile, DOAR cu exercitii NU CRESC.

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru jimmiesrustled):

Ai zis "Cand faci exercitii fizice muschii seeeee? " si nu e chiar asa, ecuatia despre muschi include si alimentatie ( si altele ).

Doar cu exercitii nu poti sa tragi o concluzie. TOCMAI pentru ca nu a zis nimic despre alimentatie.

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru jimmiesrustled):

Nu am mai facut din 2005, de la ultimul examen de matematica de la politehnica big grin

Răspuns utilizator avertizat