| Belodrakit a întrebat:

Sunt in clasa 11-a si in clasa 9-a m-am apucat de fumat cam vreun an pana in clasa 10-a. Eu vreau sa dau la Campina la politie, invat, am rezultate bune. Tot ce vreau sa stiu este daca voi fi prins la testele medicale ca am fumat? Am fumat cam 3, 4 tigari pe zi in medie si cateodata deloc perioade lungi.

2 răspunsuri:
| SeekMe008 a răspuns:

N-are treaba daca ai fumat sau nu. Daca esti bun la invatatura, n-au de ce sa nu te primesca. (Acu depinde ce ai fumat| legale sau liegale|).

| Belodrakit explică (pentru SeekMe008):

Doar tigari normale, mie imi e frica sa nu vada ceva la plamani sau ceva gen.