| andreeadeea18 a întrebat:

Sunt in clasa a 8-a si nu stiu ce sa ii scriu pe panglica celei mai bune prietene.O cunosc de cand m-am nascut si as vrea sa fie ceva special dar simplu.Help please!

7 răspunsuri:
| Bogdan_9316 a răspuns:

Scrii ceea ce simti, nu copy-paste depe TPU. sad Scrii ceva de genu : Ai fost alaturi de mine la bine si greu... ai fost o colega extraordinara.

| andreeadeea18 explică (pentru Bogdan_9316):

Chiar acum nu ma pot gandi la nimic.Am febra 39...

| Sxx a răspuns:

"Simplitatea e cel mai sofisticat lucru"
Nu stiu. zic si eu laughing

| corolav a răspuns:

Eu nu cred ceea ce spui.
Nu e nimeni pe lumea asta care să fie prieten cu cineva de cînd s-a născut.
Nici măcar gemenii sau chiar siamezii.
Scrii și tu doar așa ca să te afli în treabă.
Vorba aia : cap ai, minte ce-ți mai trebuie?
Să fii sănătoasă!

| ionutalex13 a răspuns:

Tu esti ingerul meu pazitor

| andreeadeea18 explică (pentru corolav):

Am spus ca o cunosc de atunci nu ca suntem prietene de atunci.

| corolav a răspuns:

Fată dragă, cum poți să te cunoști cu cineva de cînd te-ai născut?
Nu-ți dai seama că spui o aberație?
La momentul 0, 0001 al vieții tale ai avut discernămîntul să cunoști pe cineva? Nici măcar pe mama ta nu ai putut să o recunoști?
De ce nu vă controlați cînd dați drumul la vorbe?