| anonim_4396 a întrebat:

Sunt intr o clasa cu doar fete de fapt cei trei baieti nu prea isi fac prezenta. Eu sunt cu ele in clasa de pe clasa a 10 a si am avut ocazia sa le cunosc pe toate. In clasa aia s au format niste grupuri, am facut si eu parte la un moment dat dintr un grup, am avut o prietenie de doi ani foare stransa doar cu o anumita fata apoi mi am luat teapa, in fine. Eu acum sunt singura pentru ca nu imi place ideea de un lider sau sa ma afu in turma de oi, ceea ce urasc cel mai mult este ca se barfesc intrei ele sau cand lipseste una ia pe alta la tigare si asa mai departe. Cand am inceput sa i au atitudine si sa nu mai depinde de cineva am vazut fetele lor "adevarate" si totodata invidia...Eu acum va intreb cum sa ma comport, fiind singura in acea clasa invidiata, barfita? Adica simti cand cineva are ceva cu tine chiar si din priviri. Simti, vezi cand cineva te mananca din priviri. (Ah si prietena "aia a mea" cand s a rupt lantul de iubire m a schimbat foarte usor, adica a ineput sa umble cu acele tipe cu care inainte nu umbla)Poate gresesc dar nu sau creat sentimente frumoase sau cum ar trebui sa fie intr o clasa sa tinem una la alta bla bla. Nu stiu de ce is toate asa pana la gura...

5 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Este normal sa se creeze grupuri diferite ar fi foarte tare daca ne-am intelege toti asa bine draga gabrilea stai calma

| RainmakerX a răspuns:

Slutare! ...cred ca reyolvarea problemei tale este prietenia cu un baiat.Nu neaparat de la tine din clasa.Prietenia se poate transforma foarte usor in dragoste si crede+ma, atunci cand simti fluturi in stomac, de nimic altceva nu+ti mai pasa.

| iiUser20 a răspuns (pentru RainmakerX):

happy Da. exista o prietenie asa..cred ca o sa ma dedic mai mul acestei prietenii ...ba chiar pauzele mele o sa fie dedicate lui laughing))))

| Alexandr a răspuns:

Tu fa ce e bine! Lase gurile rele!

| iiUser20 a răspuns (pentru Alexandr):

Adica? :O