| dorin1995 a întrebat:

Sunt nelamurit cu o chestie
La scoala de soferi am terminat legislatia, am luat pre-examinarea dar. patronul firmei respective ne-a chemat la o recapitulare care o sa dureze 2 ore deci wtf de ce? am luat pre-examinarea si normal trebuia sa bage toata clasa la orele de condus. o parere la ce sa ma astept?
PS: Banuiesc ca ne pune sa dam iar pre-examinarea

2 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Si daca ai trecut pre-examinarea, care e problema? Ai copiat cumva si acum te temi? Oricum, copiat sau nu, examenul de la politie conteaza si acolo nu poti fenta nimic.

| dorin1995 explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Nu am copiat deloc. dar mi se pare nefiresc sa ne m ai dea odata pre-examinarea. si normal trebuia sa mearga majoritatea la condus. ce i care au luat pre-examinarea