| fatiggue a întrebat:

Sunt singurul baiat care intr-o conversatie conversatie cu o fata nu folosesc emoticoane amoroase? pentru unii vad ca e deja o obinuinta ca dupa fiecare mesaj sa trimita si o inima,. Intr-o conversatie nu simt nevoia, mi se pare tragic sa trimit o inimioara, mi-e frica sa nu inteleaga gresit.voi folositi "

6 răspunsuri:
| lilianaadelina a răspuns:

Nu ar trebui sa iti fie frica sa te exteriorizezi
daca simti sa pui inima, pui si aia e
fara sa iti mai pese de cum se interpreteaza

| fatiggue explică (pentru lilianaadelina):

Personal,cum preferi? Ma refer la simpli colegi fara relatii, trimit inimoare.

| lilianaadelina a răspuns (pentru fatiggue):

Imi este indiferent.
fiecare scrie cum se simte bine
daca simte sa trimita mesaje simple e ok, daca simte sa dea cu inimi si tot tacamul tot e ok

| fatiggue explică (pentru lilianaadelina):

Mersi de raspunsurile vagi, lipsite de greutate, necalitative si nefolositoare manifestate prin indiferenta ta. Multa bafta

| lilianaadelina a răspuns (pentru fatiggue):

Asta este, se mai intampla
nu sunt indiferenta, dar aceste este punctul meu de vedere
e o parere personala, ia-o ca atare

| DaenerysofhouseTargaryen a răspuns:

Eu sunt fata si mi se pare ca a pune emoticon dupa fiecare mesaj ii prea penibil