| MrSoapte a întrebat:

Te-ai mai uita la mizeria de "Pariu cu viata"... daca pe coloana sonora ar fi prezent, Fernando de la Caransebes?

11 răspunsuri:
| SAMM0603 a răspuns:

Te-ai mai uita la mizeria de "personalitate a ta" in oglinda. daca ai afla cati neuroni ai?
Sincer..acesta este un site in care lumea pune intrebari cu folos si asteapta raspunzuri pe masura.happy

| cristiiiiiii a răspuns:

Eu nu ma uit nici in formatul actual dar mai ales daca ar veni si acel specimen

| ComatoseWine a răspuns:

Oricum mi se pare o prostie "Pariu cu viata" deci daca as afla asta mi s-ar parea la fel de aiureastraight face

| MrSoapte explică (pentru SAMM0603):

Daca se bat turcii la gura ta, nu trebui sa-mi raspunzi la intrebare!
Si cand zici ca "acesta este un site in care lumea pune intrebari cu folos", cred ca ar fi mai bine sa deschizi ochii si, sa citesti ce posteaza altii!
Deci, fii larguta si mergi unde ai treaba!

| MrSoapte explică (pentru ComatoseWine):

Perfect de-acord!
Nu am inteles disperarea asta, de cand cu serialul asta!
Nu priep de ce este lumea asa terminata dupa actiunile telenovelistice!
A mai sarit o distrusa cu gura... tind sa cred ca e genul care se mangaie cand se uita la serialul ala!
Personal, cred ca e un serial pentru spalarea creierului!

| danyshatAT a răspuns:

Eu nu ma uit de fel la pariu cu viata e o porcarie oh go on

| th4inspiration a răspuns:

laughing buna asta! Nu sti in prezent nu prea am vizionat mult din "Drama adolescentilor " dar daca voi viziona si-l voi uzi pe Fernando cu siguranta nu m-as mai uita happy

| savalucian a răspuns:

Franando ar imbunatati mizeria de "pariu cu viata"

| mona a răspuns:

,,pariu cu viata,, nu e mizerie [nu ca as fi fana serialului dar sunt mult mai multe seriale pe diferite posturi tv care chiar sunt de tot rahatul si Fernando ala despre care vorbesti s ar potrivi mai mult in,, las fierbinti,, in pariu cu viata chiar nu are ce cauta

| SAMM0603 a răspuns (pentru MrSoapte):

Acum arunci vina asupra altora.laughing
"se bat turcii la gura ta" "fii larguta". serios?

| Musique a răspuns:

Eu nu mă uit nici acum, dar dacă ar apărea Fernando laughing