| MaskedKiller a întrebat:

Tocmai ce am primit rezultatele la Evaluarea Nationala si am luat 7.00. Si vreau sa vad parerile voastre. Nota e slaba, E ok, sau E bunicicahappy?

Răspuns Câştigător
| Addi88 a răspuns:

Depinde de cat ai învățat și la ce te-ai așteptat. Dacă tu ești mulțumit/a, e perfect. Atât contează! Ce dacă spun eu ca e slabă sau foarte bună? Dacă ai sperat la mai mult, e ok și atât. Dacă erai varză, e extraordinar! Dacă ai fost mereu de 7, e o notă bună!

6 răspunsuri:
| Aureliasajnwhwiakko a răspuns:

Daa,eu am luat 7.27
Ce e peste 7 e super bine, bravo

| MaskedKiller explică (pentru Aureliasajnwhwiakko):

Mersi happy Bravo si tie pentru nota primita?

| Diana06Ioana a răspuns:

Este bună! Atât am și eu! Nu este 5, este 7, este ok! Felicitări și succes pe mai departe!

| MaskedKiller explică (pentru Diana06Ioana):

Multumesc! Success si tie in continuare si in ce te pasioneaza! happy

| MaskedKiller explică (pentru Addi88):

Credeam că voi lua mai mult, dar am greșit o grilă la mate. Asta e, nu pot întoarce timpul. În plus, nota 7 la română e bună, mai ales că mă așteptam la o notă mică. Mulțumesc pentru părere!

| Addi88 a răspuns (pentru MaskedKiller):

Și eu îți mulțumesc pentru fundă! Mult succes în continuare!