| Funditaarepapion a întrebat:

TPU! Am o mareee problema, va rog sa ma ajutati...nu stiu ce sa mai fac sad. [ fara jigniri, si sa nu radeti sau sa ma face-ti nebuna ].
Mi-am dat seama ca nu-mi plac baietii, ci fetele straight face, este ceva grav? Si daca raman singura toata viata pentru ca nimeni nu este ca mine [ lesbiana ]? Sunt o ciudata? Tin sa mentionez ca ma atrag foarte tare fetele. Mai este cineva in aceeasi situatie ca mine?
Dau fundita, si astept raspunsuri.
P.S : E CEVA SERIOS! Nu jigniti.

6 răspunsuri:
| SmokeyEye a răspuns:

Mai sunt destule ca voi, stai linistita ca o sa ai de unde alege.

| Funditaarepapion explică (pentru SmokeyEye):

Dar e ceva normal? Ce parare ai despre lesbi? Mi-e teama sa nu fiu o ciudata sad.

| sensualus a răspuns:

Bun da cum ai realizat ca nu te atrag baietii. sau de ce

| Iubibilăă a răspuns:

Hey
Din cauza televizorului si calculatorului.
De la varsta asta stii ce inseamna?
Pa, pa.

| PestisorDeAur a răspuns:

E ceva perfect normal, ca si travestitii, dar sa nu dai de vre unul...

| SmokeyEye a răspuns (pentru Funditaarepapion):

In Romania doar homosexualii sunt batjocoriti, lesbienele nu prea. Multi baieti adora sa vada 2 fete sarutandu-se sau alte chestii.Nu o sa va injure nimeni pe strada daca va tineti de mana. Pentru mine, ca fata, mi se pare dezgustator sa vad doua fete...asa cum li se pare baietilor, cand vad doi altii. Nu ar trebui sa iti pese daca mie sau altcuiva i se pare normal sau ciudat, nu trebuie sa fii ca toti. Poate treci doar printr-o faza, si nu ai cunoscut un baiat care sa merite atentia ta.