| Gass93sv a întrebat:

TPU, ca viitor medic ma afecteaza prezenta unui tatuaj la vedere pe mana stanga deasupra palmei, am vazut un tatuaj superb un chip de femeie si vreau sa mi-l fac, are vreo legatura asta cu profesia mea?

9 răspunsuri:
| Iris1997 a răspuns:

Eu iti propun mai intai sa devii medic, dupa macar 2 ani de "vechime" cand incepi sa fi cat de cat cunoscut in spitalul respectiv, poti sa iti faci si un tatuaj. (parerea mea)

Răspuns utilizator avertizat
| Iris1997 a răspuns (pentru Gass93sv):

Eu nu ma refer la cei din facultate, ci la cei din viitorul spital... daca o sa te vada cu tatuaj e posibil sa zica ca nu esti de treaba si sa pierzi diferite recomandari, asa mai degraba le castigi increderea dupa care iti faci tatuaj.

| ManOfSpace a răspuns:

Eu zic mai bine pentru un medic sa nu isi faca sau daca vrei poti sa iti faci pe umar sau undeva unde nu sar observa

Răspuns utilizator avertizat
| Iris1997 a răspuns (pentru Gass93sv):

Ceee? happy

Răspuns utilizator avertizat
| Iris1997 a răspuns (pentru Gass93sv):

Eu ti-am spus punctul meu de vedere. Iti urez mult noroc cu ceea ce vrei sa faci in continuare. happy

Răspuns utilizator avertizat