| RockStar a întrebat:

TPU nu stiu ce sa cred thinking
Am prieten din 17.01.2012 si deja a inceput sa imi spuna " te iubesc ". [ m-a intrebat in 14.01.2012 daca doresc sa stau cu el. i-am spus ca nu stiu si ca o sa ma gandesc. el mi-a spus daca pot sa ma hotarasc pana in 15.01.2012 ]
I-am spus in 15.01.2012 ca nu pot ca sa crizat fostul fostul fostul prieten. [ T ]
Am tot vorbit cu el si i-am zis ca nu se stie niciodata ce se intampla in viitor.
In data de 17.01.2012 m-am intalnit cu 3 baietii in centru printre care era si prietenul meu, ne-am studiat din cap pana in picioare parca nu am mai vazut " oameni ". Seara pe mess l-am intrebat daca pot sa il bag la relatie pe facebook si mi-a spus ca da pot si daca m-am razgandit si i-am spus da.
Si i-am cerut sa imi de-a poza cu el mi-a dat si mi-a cerut si el sa ii dau poza cu mine. Si eu a trebuit sa ies de pe mess ca aveam teme si cand am intrat avea poza cu mine la avatar am ramas socata.laughing
Ce credeti ca e dragoste la prima vedere? straight face
Nu stiu ce sa cred sincer ajutati-ma :*.
scuze daca am greseli.

19 răspunsuri:
| ioanaisfetcu a răspuns:

Ce varsta ai? Nu de alta, dar este important.

| nimiiiiiic a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Exact acum un an pe 17 ianuarie am inceput o relatie care s-a bazat initial pe dragoste la prima vedere. Am un an cu persoana respectiva. Poate asa e si la tine. Bafta!:*

| Roses a răspuns:

Deci...Pana la urma te-ai indragostit de el? big grin

| georgikk a răspuns:

Cred ca si tu din prima l-ai palcut dar nu aveai singuranta necesara,cat timp ti-a luat poza crd ca da tine la tine, si cred ca de ce nu poate fi dragoste la prima vedere, e importnat ec simpti tu pentru el si el pentru tine, Uita-te in adancul inimii si vei gasi cu sigurante calea cea buna!

| RockStar explică (pentru ioanaisfetcu):

Eu am 19 ani [ dar par de 14. ] si el 17 happy.

| ioanaisfetcu a răspuns (pentru RockStar):

Nu te grabi in relatie dar nici nu-i da cu piciorul. Te vei lamuri dupa ceva vreme. Insa chestia cu "el mi-a spus daca pot sa ma hotarasc pana in 15.01. 2012" mi se pare suspecta, tare suspecta. Graba strica treaba. Ai mare grija!

| RockStar explică (pentru nimiiiiiic):

Nu stiu sincer nici eu ce sa cred thinking laughing straight face.

| RockStar explică (pentru Roses):

Eu sa ma indragostesc laughing? Nu ma pot indragosti asa pe moment laughinglaughing. [ adica nu am incredere in baietii laughing ]

| nimiiiiiic a răspuns (pentru RockStar):

Mda...esti confuza, stiu cum e.

| RockStar explică (pentru nimiiiiiic):

Nu stiu sincer ce sa cred laughing straight face ))

| nimiiiiiic a răspuns (pentru RockStar):

Eu zic sa ramai cu actualul, daca tii la el cu adevarat.

| RockStar explică (pentru georgikk):

Sincer eu nu cred in dragoste la prima vedere. Si + recunosc cand l-am vazut atunci in oras amandoi ne-am studiat din cap pana in picioare laughing. dar nu inseamna ca deja am pus totul la suflet laughing. Nu pot sa ma uit in adancul inimii. pentru ca stiu ca nu o sa imi recapat increderea in baietii:*

| RockStar explică (pentru nimiiiiiic):

Poi eu stau acum cu persoana aia : x. Mie draga dar oricum nu se stie niciodata ce se intampla in viitor : x. Sa speram ca si el tine la mine thinking adica nu stiu :**. [ Pentru ca nu prea am incredere in baietii ( ] dar o sa ii arat lui ca imi pasa de el :*.
Nu stii cum pot sa imi dau seama daca tine cu adevarat la mine? [ adica sa vad daca nu profita sau ceva de genu ]

| Roses a răspuns (pentru RockStar):

Lol,stii dar exista dragoste la prima vedere :X

| nimiiiiiic a răspuns (pentru RockStar):

Asta nu se vede asa usor. Dar din moment ce aveti 5 luni impreuna presupun ca tine la tine. Timpul isi va spune cuvantul. Poti sa vezi daca tine ce adevarat la tine din comportamentul lui, daca ii pasa de tine.

| RockStar explică (pentru Roses):

Nu cred in asa ceva

| RockStar explică (pentru nimiiiiiic):

Dar nu am 5 luni impreuna cu el.
Am decat 4 zile cu el laughing.
Sincer se comporta bine thinking
El mi-a spus ca doreste o relatie serioasa sa speram thinking
Si sper sa tin si eu mai mult la el thinking

| Roses a răspuns (pentru RockStar):

oh go on In fine

| RockStar explică (pentru Roses):

Serios. Nu pot sa cred in asa ceva mai ales cand mi-am pierdut incredere in baietii thinking