| Kiindox a întrebat:

TPU raspundeti-mi urgent se pot face carnatii la grill in cuptorul cu microunde? Fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| Dots a răspuns:

NU! categoric nu. cuptorul cu microunde este menit pentru incalzirea si dezghetarea alimentelor
xoxo

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Latinmoon a răspuns:

La gril, in nici un caz la microunde :d

Răspuns utilizator avertizat
| Latinmoon a răspuns (pentru Kiindox):

Pofta buna! >big grin

Răspuns utilizator avertizat
| товарищ a răspuns:

Nu sunt experta in gastronimie dar am o idee inventiva laughing). cat de mare este cuptorul cu microunde? ai putea pune grill-ul in el big grin. sau daca nu te intereseaza cuptorul cu microunde, poti pune in aragaz ( locul unde se coace, bla bla bla ) ii poti face acolo. P.S : ies mult mai gustosi la aragaz blushing.