| miauu a întrebat:

Tu ce ai face daca ai afla ca mai ai 6 luni de trait?

Răspuns Câştigător
| dyddyyyx18 a răspuns:

Era o gluma: "daca afli ca mai ai doar 6 luni de trait... muta-te cu soacra-ta, si fiecare zi o sa para o vesnicie" laughing

asa, eu nu stiu ce as face...
tot ce mi-ar trece prin cap, si as incerca sa multumesc pe cat mai multi...

19 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Aş face viaţa celor din jurul meu mai bune pentru a rămâne un model după moartehappy

| nobody_9468 a răspuns:

Multeeee...

| daniDeeDee a răspuns:

Ohh Doamne. Nimeni nu si-ar dori sa fie in aceasta situatie. sad sad

| Parintele a răspuns:

As mai trai 6 luni.

| Lady.Love a răspuns:

Pai...in primul rand n-as mai merge la scoala laughing si as face orice nebunie care imi trece prin cap. happy

| KidoSmart a răspuns:

Pai in primul rand m-as bucura de tot ce mi-a oferit viata pana acum si o sa ba bucur de ea chiar daca nu mai am mult de trait

| l0rre a răspuns:

Atunci in fiecare zi as petrece, as face toate lucrurile pe care trebuie sa le faca un om intr-o viata.adica sa iubesc, sa plang, sa fiu fericita, sa zambesc, sa ma distrez...de toate.Si nu in ultimul rand sa stau cat mai mult cu familia mea.

| aniohetova a răspuns:

M-as bucura de toate lucrurile frumoase care mi s-ar intampla, mi-as indeplini toate dorintele, as face lucruri pe care intotdeauna am vrut sa le fac si nu am avut cum sau nu am avut timp sau nu am avut posibilitatea, mi-as arata iubirea fata de persoana iubbita si fata de familie, m-as bucura de fiecare moment, as face tot ce as fi putut face intr-o viata. As petrece clipe de neuitat. happy

| Sniper a răspuns:

As traii la maxim si as face tot ce vrea ala de jos.
Macar daca mor la final, sa nu'mi para dracu rau.

| AsU_2581 a răspuns:

Sincer mi'as face de cap.as face tot ce pot...acum nu imi vine in cap. dar daca ar fi mi'ar veni o gramada de ideiwinkingwinkingwinking

| xitty a răspuns:

Nu as mai fi atat de activa, 6 luni sunt mult
eu traiesc ca si cum urmatoarea clipa ar putea fi ultima:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Aș merge până la capăt.
Mama mea a știut că nu mai are mult de trăit și a dat dovadă de o tărie de caracter care m-a uimit efectiv, și-a așteptat cu demnitate moartea!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic in mod specialtongue nu imi este frica mie de moarte. sunt pregatita in orice moment.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atita timp cit nu se mai poate face nimic, chiar nu mai ai ce face decit sa traiesti la maxim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as spovedi. chestii d genu.happysa intru pregatita in lumea celor drepti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Legiuitoarea imi pare rau sad.
Nimic neobisnuitwinking. exact ce fac in fiecare zi.

| stefioctavia a răspuns:

Mai ai doar 6 luni de trait?

| anonim1_9817 a răspuns:

As profita din plin...

| mimo100 a răspuns:

Sigur este o gluma, dar nime pe lumea asta nu sie cat are de trait, numai D-zeu stie cate zile a dat la fiecare persoana, iar viata este sa o traiesti cu dmnitate, in pace si liniste, de aceia trebuie sa lupti in viata sa o ai cat mai buna