| pinkflower a întrebat:

Un baiat (pe care il cunosc) mi-a comentat pe hi5 tot cu poze de exemplu intr-o poza in care am fost la mare in costum de baie mia comentat cu o poza cu o fata care sta asa mai sexy un pic. In alta poza mia comentat cu o maimuta roz care sta pe o inimioara roz si spune "hallo".

Ce sa inteleg din asta?

Ii place de mine? Pana acum nu mia mai comentat.

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Poate ii place de tine din punct de vedere fizic, sau ti-a lsat pur si ismplu comentarii ca se plictisea la fel cum probabil le alsa is la alte fetewinking
daca tie iti place de el poti sai lasi comentarii la poze, daca nu ignora-l oh go on oricum daca era sa-i placa de tine cred ca iti cerea un id ceva ...sau iti trimitea un mesajwinking

5 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Știi, dacă cineva îți comentează pozele, fie băiat sau fată, asta nu inseamnă că te place, înseamnă că pur și simplu îți comentează pozele, atât. happy
Depinde și ce a scris acolo. Baftă, o zi bună! happy

| Aleeeeeeee a răspuns:

Posibil sa te placa, nu stiu ce sa zic. Cerre-i id. ul sau incearca sa faci rost de elwinking. Comenteaza-i si tu lui la cateva dintre poze si mai ales la profil un multumesc pentru comentarii :d.

Succes happy

| buterfly a răspuns:

Pai poti sa-i lasi si tu un mic comentariu daca vrei... dar sa fie ceva asa subtilbig grin

Eu zic sa nu pripesti in ceea cel priveste asteapta si vezi ce mai face. Nu stiu daca vorbesti pe mess sau nu cu el...

Daca nu vorbesti cu el si e interesat de tine probabil o sa iti ceara id-ul de mess si restul o sa vina de la sinehappy

Succes!:*

| pinkflower explică:

Si spuneti-mi ce sa fac? Sa ii comentez si eu cu poze din alea sau sa scriu ceva? Poate si-a batut joc de mine.

| mannu a răspuns:

Esti o fetita de 12 ani care ar trebui sa se joace cu papusile. nu sa stea pe hi5 incercand sa cucereasca happy ai o viata intreaga pentru asta laughing