| TeooTeo a întrebat:

Unde gasesc categoria cu "intrebari fara raspuns"? dau fundita.love struck

Răspuns Câştigător
| NoMusicNoLife a răspuns:

Nu e o categorie. Du-te la "prima pagina" si acolo in dreapta langa " discuta live" este " raspunde primul". Si acolo ai intrebari fara raspuns.

Succes!

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu exista acea categorie!
raspunzi la o intrebare si dai ''raspunde'' si dupa ce se incarca raspunsul iti apare pagina cu intrebari fara raspuns!

bye-bye

| Bruunetzellu93 a răspuns:

Cum fac sa discut livebig grin?

| TeooTeo explică (pentru Bruunetzellu93):

Pe prima pagina ai deasupra primei intrebari ''dicuta LIVE!'' :*