| ioanamonica a întrebat:

Unde pot sa-mi vand baloturile de paie? help plzz... la Farming Simulator 2009 Gold

Răspuns Câştigător
| unumh a răspuns:

La ferma ta este un hambar cu banda transportoare. Trebuie sa pui balotii pe banda aceea!

4 răspunsuri:
| ioanamonica explică (pentru unumh):

Dar masina cu care culeg balotii nu ma lasa sa ii pun pe banda. Cu ce vehichul pot pune balotii pe banda sau in cosul de la banda? plzzz

| unumh a răspuns:

Din cate stiu, nu este masina, este un trailer pe care il atasezi la tractor. Nu stiu exact pentru 2009 ca nu l-am jucat.
Am jucat doar 2011 si 2013

| unumh a răspuns:

Daca mai ai nelamuriri, trim mesaj cu id-ul si vb mai multe

| ioanamonica explică (pentru unumh):

Multumesc mult de raspuns