| Alice001 a întrebat:

Unde v-ati intalnit prima data cu iubtul/iubita voastra? Si cum?

Răspuns Câştigător
| 2B a răspuns:

Buna! Eu prima oara m-am intalnit cu ea, la sport statea singura pe o banca si citea o carte si majoritatea nu prea le placeau de ea(printre care pe atunci eram si eu)Si eram singuri, si am tot vorbit cu ea despre viata ei precedenta si despre chesti amuzante iar a doua zi ma mutasem langa ea.Atunci nu o suportam dar am vazut ca aveam o multime de chesti in comun si dintr-o data m-am indragostit de ea! Si cam asa.Dar tu? Mult success!

2 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

Foarte ciudat, prima noastra intalnire a fost in gara laughing

| Alice001 explică (pentru 2B):

Mersi am nevoie laughing Succes si voua! Iubiti-va mult!