| Zendayya a întrebat:

Urgent! Cum etichetez pe cineva intr-un comentariu pe facebook? Funda happy

Răspuns Câştigător
| aanusky a răspuns:

Pui " @ " dupa ii scrii numele persoanei care vrei sa o etichetezihee hee

5 răspunsuri:
| Helixx10 a răspuns:

Salut ii scrii doar numele intreb si iti apare acolo pers repectiva Funda?puppy dog eyes

| Dana3333 a răspuns:

Pai dai la eticheteaza fotografia si scrii numele celui pe care vrei sa il etichetezi iar apoi dai la am terminat de etichetatwinking

| ℓαυяα a răspuns:

Pui @numele persoanei respective.
(ex: nume facebook: popescu mihai, ca sa il etichetezi pui @popescu mihai)

sper ca te-am ajutat :*

| angelwithgreeneyes a răspuns (pentru Dana3333):

A zis la comentariu!

| razwiiBC a răspuns (pentru aanusky):

Si daca nu am la prieteni persoana respectiva, pe care vreau sa o etichetez in comentariu?