| anonim_4396 a întrebat:

URGENT! Dau funda M-am conectat la wifi-ul vecinului pentru netul de la telefon dar tot imi ia din mb. Eu am inteles ca e gratis, dar poate nu stiu bine, vreau sa stiu de ce totusi mi-a luat din trafic detaliat (nu prea ma pricep)

3 răspunsuri:
| ithx a răspuns:

Este posibil sa ai si netul tau activat. Mai intai trebuie sa iti deconectezi netul de la telefon si dupa sa te conectezi la wifi. Eu asa fac

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ithx):

Aa am inteles dar cum sa dezactivez netul?

| ithx a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai intri in setari, dupa dai pe wireless si retea, dupa dai in jos pana la retele mobile si dupa dai utilizare pachetete de date (asta in cazul in care ai Samsung) happy