| PanteraRoz1997 a întrebat:

Urgent spuneti-mi ce sa fac sunt impreuna cu un baiat de 3 saptamana el ma place din ce in ce mai mult iar eu chiar deloc in ultimul timp ce ar trebui sa fac? daca ar trecui sa ma despart de el cum sai zis? thinking sad

Răspuns Câştigător
| Against a răspuns:

Cu toate ca poate o sa te dezamagesc, cred ca mai bine o spun acum, decat mai tarziu, cand ai putea suferi mai mult. imi pare rau, dar eu nu simt aceeasi atractie si cred ca ar fi mai bine sa ne oprim aici. Ceva de genu.

10 răspunsuri:
| PanteraRoz1997 explică:

Scuze cu ortofgrafia mam cam grabit

| Sonjaaa a răspuns:

Spune-i ca tu nu mai simti nimic pentru el. ca nu te mai atrage. sau ca nu pur si simplu iti place un baiat din alta parte.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Pur şi simplu spune-i că nu mai simţi acea atracţie faţă de el.

Succes!

| PanteraRoz1997 explică (pentru Against):

Chestia e k e verisorul celei mai bune prietene ale mele

| anonimus25 a răspuns:

Am patit si eu acelasi lucru doar ca eu sunt baiat si era vorba de o fata dar incearca sa nu ii spui asta fata in fata. Spune-i printr-un mesaj sau pri intermediul unui coleg/colege

| Against a răspuns (pentru PanteraRoz1997):

Daca prietena ta, chiar este cea mai buna, ar aprecia ca ai fost sincera cu verisorul ei si nu ti-ai batut joc de sentimentele lui...Si cred ca si el ar trebui sa aprecieze asta, chiar daca o sa il doara.

| PanteraRoz1997 explică (pentru anonimus25):

Imi e frica ca o sa se supere foarte rau pe mine si ca o sa considere ca mi-am batut joc de el

| crazyvioletflame a răspuns:

Daca TIE nu-ti mai place de el, cred ca cel mai bine ar fi sa te desparti de el. Si daca o faci! Explica-i ce NU mai merge intre voi si probabil...va intelege!

| anonimus25 a răspuns (pentru PanteraRoz1997):

Si ea sa su[arat atunci pe mine si a spus ca mi-am batut joc de ea dar despartete de el si incearca sa mai tineti o relati de prietenie (amicitie)

| Paulykaaaa a răspuns:

Cred ca ar fi mai bine pentru aman2 sa va spuneti unul altuia ce simtiti cu adevarat. Depinde de el cum va reactiona