| deleuandrei a întrebat:

Va plac oamenii cu tatuaje?

49 răspunsuri:
| cery a răspuns:

Da:Xdebia astept sa mi fac si eu unulsmug:X

| BuMeRaNg a răspuns:

Depinde ce fel de tatuaj...tongue...imi plac baietii care au un singur tatuaj... dar si cei fara asa ca... orice dar sa nu fie in exces.big grin

| cartofiorrrrrrrrrrrrr a răspuns:

In general imi plac da nu aia cu tatuaje pe tot corpul

| eu_3271 a răspuns:

Da big grin Cei tatuaje mari si cu multe detalii (chiar daca eu nu mi-as face)

| eu_3271 a răspuns:

Imi plac oamenii cu tatuaje gen http://accidentalsexiness.files.wordpress.com/2008/11/katvond028.jpg

Mai nou se fac tatuaje pe ochi :)) De alea ce ziceti? Din cate am vazut, arata cam aiurea. In plus e si risc mare de orbire...

| eu_3271 a răspuns:

Da big grin Cei tatuaje mari si cu multe detalii (chiar daca eu nu mi-as face)

| shade a răspuns:

Acuma depinde de el, si unde ti-l faci! dar oricum si eu vreau sa-mi fac unul pe picior!

| MeMe a răspuns:

Depinde cate :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap happy
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Encore, tu vrei sa nu te mai recunoastem laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Encore Nu exageralaughing
Pai cred ca da... dar unul micut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Encore... Ziceam sa nu exagerezi si sa-ti faci pe tot corpullaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Encore... Ziceam sa nu exagerezi si sa'ti faci pe tot corpullaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda oarecum dar totusi mie mi se pr oameni draguti cu tatuaje mai ssimple si nici chiar asa de urate si nici ff mari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap happy
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Encore Nu exageralaughing
Pai cred ca da... dar unul micut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Encore, tu vrei sa nu te mai recunoastem laughing
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap... dar nu acei oameni care sunt acoperiti din cap pana in picioare cu tatuaje... 1 tatuaj sau hai 2 dar nu 100000000 de tatuaje

| claudia_21 a răspuns:

Da, dar sa nu aiba tot corpul numai tatuaje...