| SimpleButAffective241298 a întrebat:

Va place de Taylor Swift?

Răspuns Câştigător
| BeStMaN a răspuns:

50%

12 răspunsuri:
| loveyouidiot a răspuns:

Da love struck

| anaxoRoxana a răspuns:

Dua puppy dog eyes!

| RaluLoveM3 a răspuns:

Cateva melodii, dar nu imi place atitudinea ei, e cam fitoasa si chiar nu are de cewinking

| Indestructible a răspuns:

Nu.

| KristalPop a răspuns:

Nu.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Melodiile ei nu prea le ascult, dar mi se pare frumoasa.

| AcHollism a răspuns:

Nu.thinking

| anasandu a răspuns:

E amuzant pentru ca s-a despartit de harry si deja a facut o melodie despre el. rihanna a spus ca taylor e o influenta negativa pentru harry. nu prea imi place de ea. dar e amuzant pentru ca cei din one direction isi bat joc de ea acum

| SimpleButAffective241298 explică (pentru anasandu):

Buna! De cantecul asta http://www.youtube.com/watch?v=Y0yyCSsPwPs,zici? Parca nu era facut de Taylor...
Tocmai am vazut pe ask.fm o intrebare pentru Danielle ''Iti place de Taylor?'' si a raspuns ''Da, imi place de Taylor Lautner'' :))))
Dar, Harry o mai iubeste?

| anasandu a răspuns:

Nu cred, poate a vrut doar sa vada ce cantec o sa scrie despre el...sau poate ca i-a placut de ea. nu stiu, dar din moment ce s-a despartit de ea( nu cred ca ea ar fi avut vreun motiv sa se desparta de el) nu cred ca o mai place.

| NirvanaE a răspuns:

NU.

| Girl72 a răspuns:

Nu, nu îmi place.
O ador.