| Eddyluvtrance a întrebat:

Va place muzica trance?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da,imi place mult acest tip de muzica.
E frumos.
Te pup!

6 răspunsuri:
| AndreeaBianca123456 a răspuns:

Da. Cum sa nu laughing

| Mădă0611 a răspuns:

Dap, cea mai cea muzica. big grin
Ce melodii iti plac?

| Eddyluvtrance explică (pentru Mădă0611):

Super big grin Pai sunt foarte multe melodii si mi-ar fi cam greu sa le enumar. Pot spune DJ care imi plac: Armin van Buuren, Sander van Doorn, Claudia Cazacu, Aly and Fila, Above and Beyond, Markus Schulz, Dash Berlin, ATB, Myon and Shane 54, Paul van Dyk, Chicane, Andy Moor, Giuseppe Ottaviani, Hoyaa, Estiva, Philippe El Sisi, John O' Callaghan, Andrew Rayel, Max Graham, Snatt and Vixx etc. In general ascultmixuri pe digitally imported radio. Imi place mai mult decat toate A State of Trance

| Mădă0611 a răspuns (pentru Eddyluvtrance):

Above & Beyond sunt primii, desi m-au enervat si inca ma enerveaza ca fac alt show :(, ce fain era TATW. Dintre dj-ii enumerati de tine nu-l stiu pe Hoyaa, desi imi suna cunoscut.
Ia uite ce ascult acum: http://www.youtube.com/watch?v=bfkjg3gDCB8&feature=youtu.be&t=3m9s :>
Imi plac Protoculture, DNS Project
http://www.youtube.com/watch?v=4RZc5xvO2vE&feature=youtu.be&t=2m57s
Ferry Corsten, Solarstone, Will Holland...
Dintre vocaliste/vocalisti, care sunt preferatii tai?

| Eddyluvtrance explică (pentru Mădă0611):

Bine rau melodiile. Si mie imi plac cei enumerati de tine, dar nu m-am gandit in momentul ala. Iar TATW era dupa mine cel mai bun show radio dupa ASOT. Pacat ca nu mai fac... Hoyaa e roman si e foarte bun. Dintre vocalisti, cea mai buna mi se pare Audrey Gallagher. Dar sunt foarte multi buni: Jaren, Sarah Howells, Jennifer Rene, Tania Zygar, Christian Burns, Aruna, Tiff Lacey, Betsie Larkin, Nadia Ali, Cathy Burton, Alexandra Prince... Si mai sunt multe. Chiar si eu am facut cateva remixuri si 4 melodii proprii, dintre care la 2 dintre ele am lucrat cu vocea unei prietene. Tie ce vocalist/ vocalista iti place?

| Mădă0611 a răspuns (pentru Eddyluvtrance):

Justine Suissa e prima big grin, apoi Betsie Larkin, Hannah Ray, Richard Bedford, Jeza, Kate Walsh, Christina Novelli, Cathy Burton thinking