| CoOL4236 a întrebat:

Va rog! Cand vreau sa intru in metin2 imi da o eroare in care scrie "Your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again". Ce trebuie sa fac? Funda!

Răspuns Câştigător
| Chitaila a răspuns:

Iti da eroarea deoarece nu poate suporta grafica jocului. lol.
Fii atent:intra in folderul jocului si da click pe "config.exe" si seteazal asa:rezolutie 800x600 16bpp; Windows Mode; External IME; Gamma 3
atat. sper ca imi dai si funda nu?

9 răspunsuri:
| deeDEE1269 a răspuns:

Sau poate fi aceasta eroare si de la windows sau placa video care cere un update uita-te si la ele daca nu merge cum a zis Cristi

| CoOL4236 explică:

Cristi ti am dat funda degeaba ca tot nu merge! Dar oricum mersi mult!

| Anubis4 a răspuns:

Si eu am aceeas problema Cristi dar n-am folderu ala si e Metin2 Terra
imi zici si mie cum sa fac?
terog

| Anubis4 a răspuns (pentru Chitaila):

Buna imi spui si mie cum sa fac ca eu n-am config.exe si am Metin2 Terra zi si mie terog

| Anubis4 a răspuns:

Buna imi spui si mie c-um sa fac ca eu n-am config.exe si am Metin2 Terra zi si mie terog

| Chitaila a răspuns:

Acum va dau un sfat prietenesc care va ajuta la sanatatea voastra mintala:
Lasati-va fratilor de Metin2! 1
Creeaza dependenta! 1

| Cristy_5268 a răspuns:

Incearca ATI Catalyst...mie mi-a mers.big grin

| kevin2011 a răspuns:

Chitalia mie nu mi-a mers am facut cum mi-ai spus da' nu mi-o mers

| Bogdan_Neagu_1987 a răspuns:

Cand intru pe mt2 DarkLight imi scrie Cannot load library Clientprotectie.dll