| Madysss a întrebat:

Va rog eu mult ajutati-ma! dau fundita! Vreau sa am pieptu mai mare si nu stiu cum. Dezvoltata sunt dar am sanii prea mici puppy dog eyes si toate de la mine din familie au pieptu mare numai eu il am mic. Ce pot face sa ma dezvolt doar la piept. Help puppy dog eyes!

Răspuns Câştigător
| daniixxl a răspuns:

Bună.
Practică un sport, o alimentație echilibrată, fără suplimente dacă nu le-ai primit de la medic.
SI daca porti sutien ar fi mai bine sa nu mai faci asta pentru ca stagneaza cresterea, dar daac nu porti inseamna ca asta e constructia corpului si nu ai cum sa faci sa iti creasca.

9 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Daca ramai gravida iti cresc.

| Madysss explică (pentru rutanklan):

Nu vreau doamne fereste sa raman gravida :o am silueta nu sunt grasa dar am dezavantaju asta vreau sa fac ceva sa imi creasca sa fie frumoase si mari happy

| rutanklan a răspuns (pentru Madysss):

Pai eu numai asa am stiut. In playboy scria mai demult de una care facea flotari ca sa ii creasca. Da nu prea cred in asta.

| smile4mee18 a răspuns:

Silicoanele dar nu te sfatuiesc.Incearca si tu sutiene push up.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Mergi la sala! O sa iti spuna instructorul ce exercitii sa faci ca sa arati mai pieptoasawinking

| badgirl22 a răspuns:

Femeile nu se dezvolta "la piept" ca barbatii. poti doar sa te ingrasi si sa speri ca se va pune si acolo sau sa iti pui silicoane. cel mai bine: accepta-te asa cum esti

| GigelFrone a răspuns:

Trage de ele

| rutanklan a răspuns (pentru Madysss):

Eu mai auzeam si din alea de genu: daca le masezi iti cresc... dar cred ca it's a trick to get your hands on boobs

| daniixxl a răspuns:

Bună.
Practică un sport, o alimentație echilibrată, fără suplimente dacă nu le-ai primit de la medic.
SI daca porti sutien ar fi mai bine sa nu mai faci asta pentru ca stagneaza cresterea.