| DeeaCrissTina a întrebat:

Va rog frumos imi spuneti si mie cate episoade sunt in One-Piece si Naruto Shippuden?

Răspuns Câştigător
| Bianx a răspuns:

Seria Naruto e inca i desfasurare, la fel si One Piece, dar se spune ca s-ar face si naruto sezonul 3, deci episoade naruto sunt cam 350, iar one piece sigur sunt 632 in total, dar n-au aparut toate. Funda?

11 răspunsuri:
| Dotdotggg a răspuns:

In naruto sunt pana acum 237 de ep azi apare ep 237 Funda?big grin

| DeeaCrissTina explică (pentru Dotdotggg):

Cred ca si tu te uiti la animeuri pe animekage.com big grin

| Dotdotggg a răspuns:

Dapbig grin

| Dotdotggg a răspuns:

A scuze mi se pare ca ultimu e 238

| DeeaCrissTina explică (pentru Dotdotggg):

| Dotdotggg a răspuns:

Da ultimul e 238 si nu stiu cand il da uite aici 237 (naruto shippuuden 237 pe teava)

| Helper004 a răspuns:

Naruto Shippuden:237 episoade
One-Piece: 249 episoade

| DeeaCrissTina explică (pentru Helper004):

Pe animekage.com one-piece a ajuns la 534 dar nu e ultimu crying

| Helper004 a răspuns:

Aaa big grin. Eu ma uit pe deseneanime.ro big grin

| DeeaCrissTina explică (pentru Helper004):

Wow la yn are mai multe animeuri straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vorbiti prosti laughing