| DarkOrbitSF a întrebat:

(va rog raspuns urgent! ) Salut TPU am si eu o intrebare, vreau sa imi cumpar o chitara electrica si am gasit ceva ce vreau adica ceva la set. si am gasit 2 seturi acceptabile zic eu si bunisoare imi puteti da o idee pe care sa o aleg sau ALTA ALTERNATIVA DAU FUNDA!

Link1: http://www.thomann.de/ro/epiphone_les_paul_players_pack_ vs.htm

link2: http://www.music-all.ro/site/product/1360/Harley-Benton- HBS-SET-4 Multumesc Anticipat!

6 răspunsuri:
| MitroKta a răspuns:

Epiphone e mai cunoscuta, deci s-ar putea sa fie mai buna. Acum depinde si ce primesti la set. Primul link imi apare ca e oferta expirata, nu pot sa il vad. De preferat Epiphone, dar acum vezi si tu ce ofera fiecare, si cat de bune sunt fiecare model. Succes!

| Lalaloveu a răspuns:

Nu imi merge primul link dar al doilea mi se pare ca este foarte bun si acceptabil ca si pret

| DarkOrbitSF explică (pentru Lalaloveu):

Http://www.thomann.de/ro/epiphone_les_paul_players_pack_eb.htm uite aici link bun am vazut si eu ca nu merge

| DarkOrbitSF explică (pentru MitroKta):

Http://www.thomann.de/ro/epiphone_les_paul_players_pack_eb.htm uite aici link bun si lasa si tu id de skype sau messenger te rog:D mersi!

| MitroKta a răspuns (pentru DarkOrbitSF):

Pai nu prea am ce sa iti spun. Eu cant la acustica, la electrice nu ma pricep. Doar de nume ti-am spus, ce e mai cunoscut. Dar nu te poti baza pe asta. De ex eu la inceput cand mi-am luat am avut de ales intre fender si ibanez. De fender comentau toti pe forumuri, de ibanez nimic. Si totusi mi-a placut mai mult ibanez, la fender nu mi-a placut calitatea finisarii.

| adelacarinaa a răspuns:

Hey, eu vand o chitara electrica cu amplificator si husa... am luat`o dintr`un supermarket, deci nu are marca...o dau la un pret foarte bun! uite link`ul, ma poti contacta la adresa de e`mail :) http://mercador.ro/oferta/vand-urgent-chitara-electrica-IDmSAI.html