| anonim_4396 a întrebat:

Va roog mult de tot sa ma ajutati! Acum 10 minute am inchis calculatorul si dupa cateva minute l-am deschis.Dar cand l-am deschis nu se vedea absolut nimic.Ce vreau sa spun e ca lumina ecranului e foarte foarte scazuta si debea daca pot sa vad ceva. Am incercat faza cu Control Panel si optiunile si nimic nu merge..tot inchis e! Pe ce sa apas sau pe ce taste sa apas ca sa luminez ecranul? p.s. e pc-ul mamei sad ajutorr funda.

2 răspunsuri:
| MrsVamp a răspuns:

Depinde ce pc ai!
la al meu aceste optiuni se afla in dreapta jos pe monitor (touch screen)
sau din tastatura sus butoane cu + sau -

| RuxyzLOL a răspuns (pentru MrsVamp):

Latitude E6410