| Anylas a întrebat:

Vă salut! O problemă tipică de adolescenți
Voi ce părere aveți despre următoarea întâmplare
Sunt intr o relație serioasă cu o fată de câteva luni ( se știu părinții, alea alea )
Iar azi, ea mi-a zis ca vrea mâine seară să meargă în club.
Eu din start i-am zis ca nu sunt de acord cu asa ceva și ca nu mi convine, dar nu pot sa i interzic să meargă.
Ea în continuare a ținut o pe a ei, ca ea merge cu o prietenă, ca are ochi pentru mine, ca puii mei
Pot spune ca am încredere în ea, nu e genul să mă aștept la porcării, da nici să bag mâna în foc pentru ea.
Voi ce părere aveți de fetele care merg în club? P.s merge rar ( 3-4 ori pe an ) și nu consumă alcool deloc.

1 răspuns:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Te duci si tu cu ea. Dansati, ce asa destrabalare?