| VulpeaDinUmbra a întrebat:

Voi ce parere aveti, chiar existra intr adevar si oameni de astia care "spun ei" nu sunt oameni si alte chestii de astea? Sau doar fac misto? Ma refer pe net acum, ca sunt unii de spun ca ei nu sunt oameni si alte chestii de astea, si ca sa te aduca si pe tine in lumea lor si alte de astea... Ce parere aveti? Eu unul va spun sincer ca nu stiu ce sa zic... Oare e pe bune sau se face misto de fapt? Nu stiu...

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-te si te culca ca si tu bati campii, cu prostii inventate de schitofrenici.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu sunt om.