| VulpeaDinUmbra a întrebat:

Voi ce parere aveti de chestia asta, e ok sau ar fi mai bine sa nu se intample niciodata? Adica ma refer ca esti prin oras si asa si na, ai chef sa o faci cu cineva si deci sa ii dai bani ca sa o faceti, e ok chestia asta? Sau nu e ok sa te duci la oricine si sa i propui chestia asta? Nu sa obligi adica, doar sa propui, sa intrebi. Si pentru bani. E ok? Daca e ok atunci cum ar fi cel mai bine sa procedezi? Cum ar fi mai bine sa o spui?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dacă vrei să ți-o iei, incearcă.

| VulpeaDinUmbra explică (pentru darrio2007):

Nu o poti spune in asa fel incat sa nu existe riscul asta?

| darrio2007 a răspuns (pentru VulpeaDinUmbra):

Doar vreuneia de pe Centură.

| VulpeaDinUmbra explică (pentru darrio2007):

Dar adevarul e ca si daca ceri de la o femeie care nu e de acolo sunt sanse sa accepte, nu? Cred ca depinde doar de modul in care i o ceri si de cati bani vrei sa ii dai

| darrio2007 a răspuns (pentru VulpeaDinUmbra):

Slabe sanse. Sunt multi factori care o fac sa te refuze.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu practic in prostia ta consideri că orice femeie de pe strada e o prostit.uata și e ok sa o plătești pentru propriile placeri?

| VulpeaDinUmbra explică (pentru darrio2007):

Care mai exact?

| VulpeaDinUmbra explică (pentru suntserios):

Nu e vorba de asta... Doar ca cine nu stie sa vorbeasca cu o femeie incat sa obtina fara bani si nu vrea sa se riste la prosti toate, atunci cam asta e singura lui solutie... Ca e mai sigur asa. Dar intr adevar cam e o prostie asta.

| VulpeaDinUmbra explică (pentru suntserios):

Dar cum am zis, cine nu stie cum sa vorbeasca cu o femeie ca sa obtina sex fara bani si nu vrea sa riste la prosti toate ca stii doar si tu cat e de riscant sexul cu ele la cati barbati au... Si atunci aia e cam singura solutie, ce am zis eu. Poate fi riscant cu orice femeie dar cred ca cel mai riscant e la prosti toate daca o fac zilnic cu zeci de barbati sau cu cati o fac. Deci...

| johnnny123 a răspuns (pentru VulpeaDinUmbra):

Haide să o luăm invers. Dacă ar veni la tine o femeie care nu te atrage absolut deloc sexual și ți-ar oferi niște bani să-i îndeplinești niște fantezii, ai accepta?