| VulpeaDinUmbra a întrebat:

Voi ce spuneti, in general ajung pana la urma sa fie impreuna oamenii care au fost facuti unul pentru celalalt sau asa ceva cam rar se intampla? Adica ce sanse sunt sau cam care ar putea fi?

4 răspunsuri:
| Amiraramii a răspuns:

Buna. Daca spui asta pentru ca tocmai ai trecut printr-o despartire si suferi, pot sa spun decat ca va trece si vei iubii alti oameni in viitor la fel sau mai mult decat l-ai iubit pe cel despre care ai scris.
Daca nu este acesta motivul, eu personal consider ca suntem compatibili cu foarte multi oameni si ne putem potrivi foarte bine cu ei astfel incat sa credem ca putem avea multe suflete pereche. Doar ca nu avem de unde sa stim in ce parte a orasului, tarii, lumii se afla.
Raspuns strict la intrebare. Daca nu a trecut peste niciunul din cei doi, se vor cauta cu siguranta. Daca unul din ei a trecut peste. Celalalt ar trebui sa faca acelasi lucru. Pentru ca boala lunga e moarte sigura.

| VulpeaDinUmbra explică (pentru Amiraramii):

Adica daca nu a trecut ce? Ce sa nu treaca? Scuze dar nu-mi dau seama acum ce vrei sa zici...

| VulpeaDinUmbra explică (pentru VulpeaDinUmbra):

Aa, am inteles

| Violleta2022 a răspuns:

Da, ajuns sa fie impreuna oamenii care sunt destinati unul altuia. Nu intotdeauna, dar in marea majoritate a cazurilor da.