| Cataliciiii a întrebat:

Voi cum va imbracati de Halloween? in caz ca il sarbatoriti la scoala sau petreceri in familie happy?

Răspuns Câştigător
| ClaRa94 a răspuns:

Party la liceu miercuri... Halloweenul nu e genul meu, deci blugi, bluză, teneşi şi îmi fac machiajul mai strident. Dacă eşti micuţa fă-te pisicuţa... sau diavoliţa;>

5 răspunsuri:
| Cataliciiii explică (pentru ClaRa94):

Sunt cls a 8-a puppy dog eyes.laughing Si eu deja ma fac tocilarblushing. Pantaloni negri, camasa bagata in pantaloni, bretele, ochelari cu lentila transparenta si la machiaj fac eu ceva:-s laughing :*!

| ClaRa94 a răspuns (pentru Cataliciiii):

Iuuuuuuuuiii... Tocilar?;> Ce ingenios eşti. I like it.

| Cataliciiii explică (pentru ClaRa94):

laughing Tocilara* ca sunt fatarolling on the floor!

| ClaRa94 a răspuns (pentru Cataliciiii):

Ingenioasă * atunci puppy dog eyes

| Cataliciiii explică (pentru ClaRa94):

Mersi:* Si tu te imbraci simplu, si frumoss