| lovelovelove a întrebat:

Voi preferati fustele lungi sau scurte? big grin

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pantaloni spre disperarea mameidevil

| Silvia a răspuns:

Scurte si largibig grin.

| Hmmmm a răspuns:

Eu prefer pantalonii si port fuste destul d rarbig grin
depinde d eveniment sau d locate lungimea fustei alese de mine.
daca e o simpla plimbare in parc vara, iesit cu amicii la o terasa. o petrecere sau club atunci aleg fusta scurata sau rochita scurta.
daca e vb despre o cina in familie, o nunta, un botez, ceva eveniment la scoala atunci prefer fustele mai lungi dar nu neaparat pana in pamant.
vara trecuta mi-au placut f mult rochitele acelea pana in pamant si le purtam cu cea mai mare placere deoarece doar schimband acesoriile puteam sa o fac potrivita pentru orice eveniment.

| Ana a răspuns:

Prefer blugii happy

| Malvina24 a răspuns:

Scurte!

| Pho3nix a răspuns:

Sunt baiat.
La fete, eu le prefer fara fuste.laughing

| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Prefer fuste pana la genunchi. happy
Si nu ne'aparat largi sau scurte.

| Anonimusss a răspuns:

Port mai mult pantaloni... dar aleg scurtebig grinbig grin

| lavyBandB a răspuns:

Hmmm...scurte dar mai sport.

| ZuuZaaA a răspuns:

Eu una prefer fustele scurte.Nu prea imi plac fustele lungi, ce sa mai zic de rochiile lungi, nu prea ma avantajeaza. Dar in schimb fustele scurte ma avantajeaza foarte mult, pentru ca am niste picioruse frumoase.big grin.Deci recomand asta tuturor fetelor cu picioare frumoaselaughing)
bye-bye:*

| s3nz0r a răspuns:

Eu port din alea scurte minilaughing rolling on the floor glumesc sunt baiatlaughing dar daca as fii fata as purta scurte ca sa arat ce amwinking adica picioarele nu altceva laughing (dar in ainte sa port fusta mini mas epila rolling on the floor ca as avea par pepicioare )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer fustele lungi si largutze, sunt mai comode(parerea mea)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lungi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador fustele lungi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lungi foarte lungi
cele mai lungi! devil
batting eyelashes

| salangwayongseo a răspuns:

Mie imi plac cele lungi sunt mai lejere si mai ''sigure'' fiecare cu gusturile ei.