| florentina_9904 a întrebat:

Voua vi s-au implinit dorintele de craciun?

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Puţine! Dar să fim sănătoşi şi poate la anul mai multe. Sărbători fericite!

8 răspunsuri:
| Mozurov a răspuns:

Sa inteleg ca tie nu ti s-a indeplinit o dorinta.Care este aceea?

| florentina_9904 explică (pentru Mozurov):

Pai eu imi doream un caine si le-am spus, si au spus ca se mai gandesc si tot nu mi_au luat ca era fratemiu inpotriva

| Mozurov a răspuns (pentru florentina_9904):

Nasol.Nu ai incercat sa il mituiesti sau sa il convinge cumva pe fratele tau? tongue

Răspuns utilizator avertizat
| florentina_9904 explică:

Ba,da dar el e mai nesimtit ca are 16 ani si spune ca doar daca el isi ia pittbul

| Pharpas a răspuns:

Mi-e mi sau indeplinit dorintele de craciun, si sunt fff fericitabig grin:X

| Hevnoraak a răspuns:

Mi-am dorit să am o vacanță frumoasă, la cum decurge vacanța, nu sa îndeplinit dorința.

| Ioonela a răspuns:

In mare parte, da happy