| Brun3tte a întrebat:

Vreau cel mai frumos status de dragoste.dar.mai noi.love struckbatting eyelashes

>plsbig grin< dar sa fie frumoasee love struck

49 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o inima care la 2 se imparte, esti aproape si tostusi atat de departe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o inima care la 2 se imparte, esti aproape si tostusi atat de departe, departe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca asta sa-ti placakiss. Adica prin statusul asta exprimi multe, si, sincer... le'am citit pe toate dar pe asta nu l'am vazut si mi-a parut rau kiss 8 Litere[]2 Cuvinte[]Si un singur inteles TE IUBESC![]Sper din suflet sa-ti placakiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubesc si sunt iubita:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am visat prea mult ce nu trebuia…am vrut prea mult ce nu trebuia…acum toti sunt fericiti…. iar eu plang printre zambete si rasete…

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu iti spun multe cuvinte capul sa ti-l zapacesc numai cateva cuvinte te-am iubit si te iubesc crying((((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Prima data cand te-am vazut mi-a fost frica sa te ating, prima data cand te-am atins mi-a fost frica sa te sarut, prima data cand te-am sarutat mi-a fost frica sa te iubesc, acum ca te iubesc mi-e frica sa nu te pierd… "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te pui in cur si-n cap...roby este imparatrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sint axa iar tu pamintul...n-ai ametit?

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| Marry1227 a răspuns:

Muuuuuuuuuelaughing cu i pe acolo

| Madara a răspuns:

Blia cind va vad cu atita iubire apu nia cica sincer gasitiva o fetita care nusi cata iubiria da isi cata sensul la viata xD am fost si eu asa o data dar niam gasit o fata care ma intelege si nu ma astiapta sa o sun sau sa-i fac surprize xD

| steli a răspuns:

Cauta pe net...

| Mateas_Floryna_1992 a răspuns:

Draga mea status de dragoste no sa gasesti niciodata la status ironice...dk vr status de dragoste intra direct la status de dragodte si acolo sigur gasesti 100%... ok?
:X:*:*:*

| Ioana_Dragos_1997 a răspuns:

Te Iubesc Andrey