| GYGYLATINO a întrebat:

Vreau sa blochez definitiv un nr care ma deranjeaza enorm eu sunt pe Vodafone si am abonament si nu stiu cum sa procedez la setari m-am uitat si nu e nimic ma puteti ajuta cu un sfat ceva

Răspuns Câştigător
| cotinel a răspuns:

Cunos o persoana care a avut aceasta problema acea persoana a sunat la vodafona si cei de la Vodafone au blocat nr. respectiv.
P.S. Merge decat daca ai abonament.

6 răspunsuri:
| GYGYLATINO explică (pentru cotinel):

Ok mersi mult

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu ai spus ce telefon ai dar in general este cam asa: trebuie sa intri in meniul de Setari -> Aplicatii -> Apel -> Toate apelurile -> Respingere automata si sa adaugi numarul care te intereseaza. Succes!

| cotinel a răspuns (pentru Salontanul):

In cazul acela tot ar mai fi vazut ca a fost apelat plus ca suns foarte scurt inainte de a fi inchis apelul : am i9ncercat in general Nokia functioneaza am impresia

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru cotinel):

Te-am intrebat eu ceva?

| cotinel a răspuns (pentru Salontanul):

Nu am vrut sa iti dau tie raspuns ideea era sa il ajut pe cel care a intrebat primul sa stie ca nu functioneaza perfect ideea ta

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru cotinel):

Ok.