| Dielly a întrebat:

Vreau sa dau intrebarea aceasta celor care poate au trecut prin asa zis "perioada". ce inseamna?! atunci cind iti place de un baiat, si te uiti la el dar el se uita la tine doar atunci cind iti ei privirea de la el. ce poate semnifica, ceea ce el face? sau ce simte fata de mine? dati-mi citeva sfaturi dau FUNDA :*:*:*mersi mult!

Răspuns Câştigător
| StarkWolf a răspuns:

Pai incearca sa fi asa mai nebuna in sensul bun al cuvantului,adica sa nu fi timida,sa topai sa vorbesti cu toata sa i ei lumea in brate,sa ii pupi prima data cand ii vezi,adica sa ii saluti pe toti si asa. Ii vei da impresia ca asa esti tu de fel, mai prietenoasa care se baga in seama cu toata lumea si nu si va da seama ca tu ai facut primul pas, adica du-te sisari putin pe el daca intelegi ce vreau sa zic! fundita? plsss:X Daca e ceva te ajut cu cea mai mare placere...stiu si mie imi place cum gandesclaughing mc:*

3 răspunsuri:
| StarkWolf a răspuns:

Pai inseamna ca te place doar k ii e rusine sa se uite in ochii tai,sa vada ca il placi. Incearca sa gasesti un subiect comun (ex:sa zicem ca ii place fotbalul, intereseaza-te cu ce eschipa tine si spune-i ca si ai tai se uita la meciuri si ca si tu tii cu echipa lui, uita-te la un meci si a 2a zi du-te si intreaba-l cu cat s-a terminat meciul ca nu ai apucat sa-l vezi pe tot din diferite motive etc, ai prins ideea). Daca se uita asa frumos la tine si insistent si este foarte atent la ce zici tu inseamna ca simte ceva pentru tine!

| Dielly explică (pentru StarkWolf):

Imi place cum gindesti! sigur am prins ideea. stii tu eu cu dinsu nu ne cunoastem personal. pursimplu ne vedem foarte des pe coridoare la scoala, nici nu ne salutam ``. si stiu eu?! face sa fac un pass (primul).si cum?! Ce crezi? mersi de ajutorul akordat :*

| StarkWolf a răspuns:

Fundita te rog?