| ana_9938 a întrebat:

Vreau sa devin reprezentant avon.Cine ma >ajuta?:

9 răspunsuri:
| XoXoOriginalChannel a răspuns:

Te ajut eu baga ID asta in lista buha_andreea86 ea inscrie reprezentanti m-a intrebat si pe mine daca vreau sa fiu da nu vreau

sper ca te-am ajutat

| ana_9938 explică (pentru XoXoOriginalChannel):

Oky mz

| EmmaC a răspuns:

Buna. Te poti inscrie direct pe site-ul lor si te contacteaza cineva apoi: https://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/dreamJobApply.page.

| stingaciuf a răspuns:

Te pot inscrie eu daca nu ai reusit pana acum.da-mi un mail pe elena.stingaciu@ymail.com

| stingaciuf a răspuns (pentru stingaciuf):

Ai reusit sa te inscrii la avon? daca nu baga id-ul meu de mess in lista (crazy_ass_zuza) si te inscriu eu.La inscriere iti dau si un cadou.Te pup astept raspuns

| deny453 a răspuns:

Buna ana daca vrei pot sa te inscriu eu.id-ul meu este xy_m4dlen.m4ry_xy@yahoo.com.sper ca te-am ajutat.pup

| Malura a răspuns:

Buna
Numele meu este Marinela si as fi incantata sa-ti spun cum poti deveni reprezentant avon. Iti doresc o seara minunata si astept in mesaj de la tine pe marlene_hsm@yahoo.com

| domnikbyby a răspuns:

Inscriu reprezentanti avon, infinity, oriflame la id : domnik62
te astept.iti garantez ca o sa castigi din asta.

| ButterflyM95 a răspuns:

Heey:*!
Mai vrei sa devii reprezentant Avon? Sau Ladys?
Nu este o responsabilitate, daca nu ai comenzi, nu comanzi si gata, sau daca vrei, poti renunta oricand
Te astept cu un sms.Te pupiicc:*:*