| Leiutzza a întrebat:

Vreau sa dezinstalz un program, mai exact eType dar de fiecare data cand vreau sa sterg programul imi arata ca se sterge din programe dar din barade lucru nu imi dispare. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Inchizi pc-ul, apoi cand se deschide apare primul screen de unde poti intra in bios, express recovery etc. apoi mai apare un screen cu alte date iar jos scrie verifying...
Cum dispare treaba asta si se face negru ecranul apesi F8 si alegi din lista ce va aparea modul de bootare, alegi Safe Mode simplu, fara netwoking si fara command prompt.

Cea mai usoara modalitate de a ajunge la ecranul cu optiuni este sa pornesti calculatorul, dupa ce s-a deschis il scoti din priza, il bagi la loc, il deschizi si in loc sa se porneasca normal si sa scrie Starting Windows o sa-ti apara ecranul cu optiuni de unde alegi Safe Mode.

2 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Incearca sa-l dezinstalezi din Safe Mode, daca nici asa nu merge, atunci stergei toate fisierele lui si gata. Din cate stiu eu eType ti se baga si iti trimite mesaje pe im si pe astea si ar trebui sa fie detectat de antivirusi. Incearca si o scanare a PC-ului.
Scoatei din registrii executarea la startup si toate keys-urile lui.

| Leiutzza explică (pentru Supps):

Ok ok da o intrebarebig grincum il sterg din safe mode?laughing