| Cristina788 a întrebat:

Vreau să ies cu un băiat este drăguț cu mine dar ma enervează ca este prea mic de statura, ori nu imi place ca este născut pe 9 august, e data cu ghinion. Nu stiu ce sa fac as vrea sa îl refuz

7 răspunsuri:
| tril a răspuns:

Baietii cresc mi tirziu.
Dar, de unde ti s-a casunat ca data de 9 august e data cu ghinion? Insa, daca asa gindesti, mai bine lasa-l sa fie fericit cu alta, nu te mai baga.

| Nemessys a răspuns:

,,este născut pe 9 august, e data cu ghinion"
Deja imi dau seama ce gandire poti avea. (fara suparare).
Pur si simplu invita-l in oras. Daca nu-ti place ca e mic de statura, aia e. Du-te la altul.
Apropo. eu zic sa le dai o sansa si celor mai putin frumosiwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa/i un bine si nu il baga in seama. Merita pe una cu ceva in cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Nemessys):

De ce sa le dea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Nemessys):

Inca astept raspuns bibicule.

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai asteapta... happy Oricum, de ce sa raspund? Se vede ca nu o sa inteleaga si ca pentru ea conteaza DOAR aspectul fizic. happy. Adica baiatul ala poate sa fie mai prost decat toti prostii. Daca este frumos, tot il prefera. Adica na. nici ea nu are prea multe in cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cee? E nascut pe 9 august? Pai aia e data cu ultra ghinion, daca ai sa fii impreuna cu el o sa-ti cada o caramida in cap.Doamne e prosti mai puteti inventa.