| UmbraDeVulpe a întrebat:

Vreau sa imi fac card virtual de la revolut ca sa pot sa imi fac abonament la disney+, trebuie mai intai sa pun niste bani sau pot si fara sa pun niciun ban? Sau si daca nu ai niciun ban tot iti da voie sa creezi abonamentul?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna din nou. laughing Trebuie sa platesti inainte pentru luna in care vei folosi platforma.

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din ce știu nu mai au trial free

| VoidEternal a răspuns:

Normal că trebuie să ai bani pe card, boss. Crezi că faptul că ai cardul ăla înseamnă ceva daca nu ai bani pe el?