| anonim_4396 a întrebat:

Vreau Sa Stiu si eu Daca Se ocupa cineva De Acest site?! Adica Cum se poate atatea jigniri si vorbe urite Ca Fara nimeni sa observe acest lucru? Nu inteleg Cum poate Ramane nesanctionat un raspuns Extrem de jignitor fara ca cineva sa ia o masura? Cine imi poate Spune cum sa iau legatura cu cineva Care Are Grija De Acest Site?" Care pe zi ce trece Devine un site Extrem de periculos mai degraba!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sus in dreapta la (contact) spui tot ce se petrece in legatura cu injuraturile si agresiunile pe care le primesti.

| mgtow a răspuns:

Sambata si duminica nu primesti nici-un raspuns doar de luni pana vineri misuneaza adminii pe site.

Apache
| Apache a răspuns:

Ii contactezi aici.si o sa primesti raspuns maine sau poimaine!
http://www.TPU.ro/contact
.si administratorul este catalin tenita, impreuna cu 3 fete.cristina,stela, si alexandra!
Dar. pune-te nitel si in piela lor ...cum sa stii ce fac toti utilizatorii de pe site, daca nimeni nu ii raporteaza?
sunt 250.000 pana la urma

| VadTot a răspuns (pentru Apache):

Dar nu pe Toti Dar unii care chiar nu cred ca ar avea ce cauta pe aici ok Eu nu detin Prea bine limba romana Acum Ce sa fac Chiar nu am Eu voie pe aici S au Cei Care Cunosc bine limba Romana Dar O foloseste doar pentru a jigni pe aici,,, s au mai bine spus si pe aici!~!